09:00 - 21:00
Çözüm & Destek...
0542 541 2016
beylikdüzü psikolog

Psikolog

Psikologlar genellikle uygulama alanında çalışır. Klinik psikolog olarak çalışanlar, ileri derecede uyum bozukluğu gösteren kimselerin davranışlarının nedenleri ve tedavi yöntemleri; gelişim psikologları, düşünme, öğrenme, duygu ve heyecan gibi psikolojik süreçlerin gelişimi, endüstri psikologu olarak çalışanlar,üretimi arttırmak için en uygun elemanların seçimi ve çalışma ortamında olumlu ilişkiler kurulması, tüketicinin isteklerinin saptanması; psikolojik danışman olarak çalışanlar, hafif uyum sorunları olan kimselere yardım yollarının araştırılması; eğitim psikologu olarak çalışanlar ise okulda öğrenme sürecini ve öğrencilerin başarısızlık sorunlarını inceleme konularında çalışmalar yaparlar.


Beylikdüzü Psikolog

Destek için beylikdüzündeyiz. Beylikdüzü psikolog için artık sizlere çok daha yakınız. Uzman doktorlarımız eşliğinde tüm psikolog desteklerinizi beylikdüzünde topladık.

Psikolog Beylikdüzü

Bizler beylikdüzünde psikolog destek hizmeti vermekteyiz. Destek almaktan çekinmeyiniz. Herkesin yükü taşıyabileceği kadar ağırdır. Psikologlarımız, beylikdüzünde sizleri dinlemek ve destek olmak için sizleri bekliyoruz.

İnstagram'da Brain Danışmanlık Takip Et